Ons team


juf Arfa Madarun, juf Olga Hoogenraad, juf Mirjam Kane


juf Ymke de Bruijn, juf Jacobien Gerbrandy, juf Floor Duijs, juf Bettina van Kasteren


juf Melissa van Heertum, juf Nancy van Geene, meester Loek Seegers, juf Ellen van de Geer


meester Pieter Jan Visser, juf Anna Emmerzaal, juf Nynke Ott, juf Ria van Gerven (AMOS unIQ)

 

Groepsindeling Schooljaar 2021-2022

Groep maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
1 Ymke Arfa Arfa Arfa Arfa
2 Olga Olga Mirjam Olga Olga
3 Jacobien Mirjam Jacobien Jacobien Jacobien
4 Floor Floor Floor Floor Floor
5 Bettina Ymke Ymke Ymke Ymke
6 Melissa Melissa Melissa  Melissa Melissa
7 Ellen Ellen Loek Ellen Loek
8 Nancy Bettina Bettina Nancy Nancy
4/5U Nynke Nynke Nynke Nynke Nynke
6/7U Pieter Jan Pieter Jan Pieter Jan Pieter Jan Pieter Jan
7/8U Anna Anna Anna Anna Anna

 

Directie
Mevr. Femmie van Brenk (ma, di, do, vrij) femmie.vanbrenk@amosonderwijs.nl

 

 


juf Cristina Nijhoff, juf Roos Schouw, meester Danny Bast

Gymleerkracht: Dhr. Danny Bast danny.bast@amosonderwijs.nl (di, vr)
Muziekleerkracht: Mevr. Ellen van Vliet (ma)
Plusgroep & Socrates groep: Mevr. Cristina Nijhoff-Negroiu cristina.negroiu@amosonderwijs.nl (di,vr)
Ondersteuner unIQ: Mevr. Roos Schouw roos.schouw@amosonderwijs.nl (vr)

Administratie
mevr. Yvonne Verhage (ma, di, wo, vrij: 8.15-13.45u)
Absenties/algemene info: administratie.schreuder@amosonderwijs.nl
Leerling en financiële administratie: yvonne.verhage@amosonderwijs.nl

leerling administratie unIQ (inschrijvingen & wijzigingen in ParnasSys): mevr. Nel Westra: nel.westra@amosonderwijs.nl
financiële administratie unIQ: mevr. Annemieke Proost: annemieke.proost@amosonderwijs.nl

Intern Begeleiders:


Mevr. Rebecca Verdellen (ma, di, wo) rebecca.verdellen@amosonderwijs.nl

Mevr. Ria van Gerven (AMOS unIQ groepen) (ma, vr) ria.vangerven@amosonderwijs.nl

Conciërge
Dhr. Stef Jacobs (wo) stef.jacobs@amosonderwijs.nl

Coördinatoren:
ICT-coördinator: Mevr. Cristina Nijhoff-Negroiu  cristina.negroiu@ amosonderwijs.nl
Creatief cultureel coördinator: Mevr. Olga Hoogenraad olga.hoogenraad@amosonderwijs.nl
Rekencoördinator: Mevr. Bettina van Kasteren bettina.vankasteren@amosonderwijs.nl
Onderbouwcoördinator: Mevr. Mirjam Kane mirjam.kane@amosonderwijs.nl
Midden- bovenbouwcoördinator: Mevr. Bettina van Kasteren bettina.vankasteren@amosonderwijs.nl

Vertrouwenspersoon:
Mevr. Minke Fuijkschot:  mfuijkschot@hetabc.nl

Ouder & kind adviseur: Hanneke Doortmont, h.doortmont@oktamsterdam.nl, tel. 06-57935887. Voor hulp en ondersteuning bij opvoeden en opgroeien. https://oktamsterdam.nl/

Aandachtsfunctionaris:
Op Basisschool Schreuder is onze intern begeleider de aandachtsfunctionaris van de school. Zij is opgeleid om de stappen van meldcode te begeleiden wanneer er mogelijk sprake is van huiselijk geweld en/of kindermishandeling -verwaarlozing. Voor de reguliere groepen is dit Rebecca Verdellen, voor de AMOS unIQ groepen is dit Ria van Gerven. Voor contactgegevens zie hierboven.

De groepsleerkrachten hebben de eerste verantwoording voor de groep kinderen die aan hun zorgen is toevertrouwd. Bij mogelijke problemen zijn zij de eerst aanspreekbare personen. Iedere leerkracht is ook via de mail te bereiken (voornaam.achternaam@amosonderwijs.nl). Voor overige vragen kunt u bij de directeur terecht.

Informatie over de AMOS klachtenregeling vindt u op: www.amosonderwijs.nl/over-ons/

Bestuur:
AMOS
Laarderhoogtweg 25
1101 EB Amsterdam
Tel: 020 410 68 10
Email: info@amosonderwijs.nl