Ons team

Kleutergroepen 1 en 2

Groep 3 t/m 8 en gymleerkracht

AMOS unIQ groepen

Directie en onderwijsondersteunend personeel

Groepsindeling schooljaar 2020-2021

1/2A: Ymke de Bruijn
1/2B: Olga Hoogenraad (ma, di, do, vr) en Mirjam Kane (woe)
3: Jacobien Gerbrandy (ma, di, wo, vrij) Mirjam Kane (do)
4: Floor Duijs
5: Evelyn Klein-Schiphorst (di, wo, do, vrij) en Bettina van Kasteren (wo)
6: Lars Huijbregts (ma, di, wo, vrij) en Ellen van de Geer (do)
7: Anna Emmerzaal (wo, do, vrij) en Ellen van de Geer (ma, di)
8A: Melissa van Heertum
8B: Nancy van Geene (ma, do, vrij) en Bettina van Kasteren (di, wo)
4/5U: Nynke Ott (wo, do, vrij) en Roos Schouw (ma, di)
6/7U: Pieter Jan Visser (ma di, wo, do) en Lara van Beek (vr)
7/8U: Hester Wetzlar (ma, di, do, vr) en Lara van Beek (woe)

 

Directie: Mevr. Femmie van Brenk (ma, di, do, vrij) femmie.vanbrenk@amosonderwijs.nl

Gymleerkracht: Dhr. Bram Hemelrijk bram.hemelrijk@amosonderwijs.nl (di,do,vr)
Muziekleerkracht: Mevr. Ellen van Vliet (ma)
Leraarondersteuner: Mevr. Arfa Madarun arfa.madarun@amosonderwijs.nl (ma,di,do)
Plusgroep onderbouw: Mevr. Cristina Nijhoff-Negroiu cristina.negroiu@amosonderwijs.nl (di,vr)

Administratie:
Absenties/algemene info: administratie.schreuder@amosonderwijs.nl
Leerlingadministratie: Mevr. Yvonne Verhage (ma, di, wo, vrij: 8.15-13.45u)  yvonne.verhage@amosonderwijs.nl
Financiële administratie: Mevr. Annemieke Proost  annemieke.proost@amosonderwijs.nl

Intern Begeleiders:
Mevr. Rebecca Verdellen (ma, di, wo) rebecca.verdellen@amosonderwijs.nl
Mevr. Ria van Gerven (unIQ groepen) (ma, vr) ria.vangerven@amosonderwijs.nl

Conciërge: dhr Stef Jacobs (ma, wo, vr)

Coördinatoren:
ICT-coördinator: Mevr. Cristina Nijhoff-Negroiu  cristina.negroiu@ amosonderwijs.nl
Creatief cultureel coördinator: Mevr. Olga Hoogenraad olga.hoogenraad@amosonderwijs.nl
Rekencoördinator: Mevr. Bettina van Kasteren bettina.vankasteren@amosonderwijs.nl
Onderbouwcoördinator: Mevr. Mirjam Kane mirjam.kane@amosonderwijs.nl
Midden- bovenbouwcoördinator: Mevr. Bettina van Kasteren bettina.vankasteren@amosonderwijs.nl

Vertrouwenspersoon:
Mevr. Minke Fuijkschot:  mfuijkschot@hetabc.nl

Ouder & kind adviseur: Hanneke Doortmont, h.doortmont@oktamsterdam.nl, tel. 06-57935887. Voor hulp en ondersteuning bij opvoeden en opgroeien. https://oktamsterdam.nl/

Aandachtsfunctionaris:
Op Basisschool Schreuder is onze intern begeleider de aandachtsfunctionaris van de school. Zij is opgeleid om de stappen van meldcode te begeleiden wanneer er mogelijk sprake is van huiselijk geweld en/of kindermishandeling -verwaarlozing. Voor de reguliere groepen is dit Rebecca Verdellen, voor de AMOS unIQ groepen is dit Ria van Gerven. Voor contactgegevens zie hierboven.

De groepsleerkrachten hebben de eerste verantwoording voor de groep kinderen die aan hun zorgen is toevertrouwd. Bij mogelijke problemen zijn zij de eerst aanspreekbare personen. Iedere leerkracht is ook via de mail te bereiken (voornaam.achternaam@amosonderwijs.nl). Voor overige vragen kunt u bij de directeur terecht.

Informatie over de AMOS klachtenregeling vindt u op: www.amosonderwijs.nl/over-ons/

Bestuur:
AMOS
Laarderhoogtweg 25
1101 EB Amsterdam
Tel: 020 410 68 10
Email: info@amosonderwijs.nl