Slide 1
Slide 1
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
Slide 4
Slide 4
Onze school
Groepen
Nieuws
Ons team
Kinderopvang

Nieuwsarchief

Ons team

Kleutergroepen 1 en 2

Groep 3 t/m 8 en gymleerkracht

AMOS unIQ groepen

Directie en onderwijsondersteunend personeel

Groepsindeling schooljaar 2020-2021

1/2A: Ymke de Bruijn

1/2B: Olga Hoogenraad (ma, di, do, vr) en Mirjam Kane (woe)

3: Jacobien Gerbrandy (ma, di, wo, vrij) Mirjam Kane (do)

4: Floor Duijs

5: Evelyn Klein-Schiphorst (di, wo, do, vrij) en Bettina van Kasteren (wo)

6: Lars Huijbregts (ma, di, wo, vrij) en Ellen van de Geer (do)

7: Anna Emmerzaal (wo, do, vrij) en Ellen van de Geer (ma, di)

8A: Melissa van Heertum

8B: Nancy van Geene (ma, do, vrij) en Bettina van Kasteren (di, wo)

4/5U: Nynke Otto (wo, do, vrij) en Roos Schouw (ma, di)

6/7U: Pieter Jan Visser (ma di, wo, do) en Lara van Beek (vr)

7/8U: Hester Wetzlar (ma, di, do, vr) en Lara van Beek (woe)

 

Gymleerkracht: Bram Hemelrijk bram.hemelrijk@amosonderwijs.nl

Muziekleerkracht: Ellen van Vliet

Leraarondersteuner: Mevr. Arfa Madarun arfa.madarun@amosonderwijs.nl (ma, di, do)

Plusgroep onderbouw: Mevr. Cristina Nijhoff-Negroiu cristina.negroiu@amosonderwijs.nl (di,vr)

Onderwijsassistent: Mevr. Nian Mirza (do,vr) nian.mirza@amosonderwijs.nl

 

Contactpersonen

Directie: Mevr. Femmie van Brenk (ma, di, do, vrij) femmie.vanbrenk@amosonderwijs.nl

Administratie: voor absenties/algemene info: administratie.schreuder@amosonderwijs.nl

Leerlingadminstratie: mevr. Yvonne Verhage (di, woe: 8.15-16u en vr: 8.15-14.15u)  yvonne.verhage@amosonderwijs.nl en financiële administratie: mevr. Annemieke Proost (ma, do: 8.00-16.00u) annemieke.proost@amosonderwijs.nl

Intern Begeleiders: Mevr. Rebecca Verdellen (ma, di, wo) rebecca.verdellen@amosonderwijs.nl en mevr. Ria van Gerven (unIQ groepen) (ma, vr) ria.vangerven@amosonderwijs.nl

Conciërge: Dhr. Robin Verrier (do) en dhr Stef Jacobs (ma, wo, vr)

ICT-coördinator: Mevr. Cristina Nijhoff-Negroiu  cristina.negroiu@ amosonderwijs.nl en Mevr. Bettina van Kasteren bettina.vankasteren@amosonderwijs.nl
Creatief cultureel coördinator: Mevr. Olga Hoogenraad olga.hoogenraad@amosonderwijs.nl
Rekencoördinator: Mevr. Bettina van Kasteren bettina.vankasteren@amosonderwijs.nl
Onderbouwcoördinator: Mevr. Mirjam Kane mirjam.kane@amosonderwijs.nl
Midden- bovenbouwcoördinator: Mevr. Bettina van Kasteren bettina.vankasteren@amosonderwijs.nl

Vertrouwenspersoon:
Minke Fuijkschot:  mfuijkschot@hetabc.nl

Aandachtsfunctionaris:

Op Basisschool Schreuder is onze intern begeleider,  de aandachtsfunctionaris van de school. Zij is opgeleid om de stappen van meldcode te begeleiden wanneer er mogelijk sprake is van huiselijk geweld en/of kindermishandeling -verwaarlozing.

De groepsleerkrachten hebben de eerste verantwoording voor de groep kinderen, die aan hun zorgen is toevertrouwd. Bij mogelijke problemen zijn zij de eerst aanspreekbare personen. Iedere leerkracht is ook via de mail te bereiken (voornaam.achternaam@amosonderwijs.nl). Voor overige vragen kunt u bij de directeur terecht. In dit document kunt u lezen waar u met uw klachten of zorgen het beste terecht kunt.

Bestuur:

AMOS
Laarderhoogtweg 25
1101 EB Amsterdam
Tel: 020 410 68 10
Email: info@amosonderwijs.nl