Slide 1
Slide 1
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
Slide 4
Slide 4
Onze school
Groepen
Nieuws
Ons team
Kinderopvang
Nieuwsarchief

‘Zeehelden’ in de Meervaart

Wie heeft niet al eens een kapitein gespeeld in zijn eigen ligbad of als een echte piraat de wereld veroverd op een rubberboot? Het badwater dat plotseling verandert in een oneindige oceaan, waar stoere zeejongens en piratenmeisjes zich laten meevoeren op metershoge golven. Om vervolgens met hun duikbrillen onder water te duiken waar zij ineens een prachtige zeemeermin zien zwemmen omringd door duizenden felgekleurde vissen.

In de voorstelling die onze kinderen van groep 3/4/5 hebben bezocht, dompelen de dansers zich onder in de magie van het leven op én in de zee. De zee die altijd weer tot de verbeelding spreekt en vol spannende verhalen zit.

Na de voorstelling kregen we nog een dansles van een gastdocente. Leuk!