Slide 1
Slide 1
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
Slide 4
Slide 4
Onze school
Groepen
Nieuws
Ons team
Kinderopvang
Nieuwsarchief

Opening blok 3 Vreedzame school

Dinsdag zijn wij met de hele school gestart met blok 3 van de Vreedzame School. Het blok heet: Wij hebben oor voor elkaar. De kinderen verzamelden zich in de centrale hal. Hier deden wij het spel ‘petje op, petje af’. Alle kinderen hadden een hoedje of petje op. Er werden verschillende stellingen gegeven. Als je vond dat de stelling waar was, hield je je hoofddeksel op en als je vond dat de stelling niet waar was, deed je je hoofddeksel af. Alle stellingen hadden te maken met goed communiceren. Sommige vragen waren best lastig. Hoort stil zijn bij goed communiceren of juist niet? Het komende blok gaan wij┬áleren hoe wij goed kunnen communiceren. Oor hebben voor elkaar!

img_3835