Slide 1
Slide 1
Slide 2
Slide 2
Slide 3
Slide 3
Slide 4
Slide 4
Onze school
Groepen
Nieuws
Ons team
Kinderopvang
Nieuwsarchief

Eerste schooltuinles groep 6

Hier wat foto’s van onze eerste les bij de schooltuin.

We hebben binnen kennisgemaakt met de juf en alle spullen die we nodig hebben. Dat deden we in de mooie tent. Toen hebben we in een ander lokaal de oppervlakte en omtrek van onze tuintjes bekeken en berekend. Daarna hebben we het teeltplan van dit jaar bekeken en dit op het tuintje met plaatjes na gelegd. Vervolgens hebben we nog een begin gemaakt in ons werkboekje. Hier gaan we de volgende twee binnenlessen in verder werken. Als laatste hebben we een wandeling buiten gemaakt, waarbij de bijen die een winterslaap houden de meeste indruk maakten.

We hebben voor iedere les schooltuinen een begeleider nodig. Geef je snel op bij juf Eriska!